Teledysk nakręcony w okolicach Horyńca-Zdroju dostępny w sieci

0

Teledysk polskiego zespołu Malchus, który gra chrześcijańską muzykę metalową trafił własnie do sieci. Zdjęcia do utworu nawiązującego do pamięci poległych, którzy walczyli za naszą wolność, zostały nakręcone w gminie Horyniec-Zdrój.

Malchus to polski zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny metal progresywny. W tym roku wydał nową płytę – dokładnie 11 listopada, czyli w Narodowe Święto Niepodległości ukazał się album „Dziedzictwo”. Od kilku dni w sieci możemy obejrzeć także teledysk do utworu „Dziedzictwo Krwi”, który został zrealizowany na terenie gminy Horyniec-Zdrój przez Krystiana Kłysewicza i Stowarzyszenie Przystanek Horyniec.

Sam utwór nawiązuje do pamięci poległych, którzy przelali krew za naszą wolność. Obraz dopełniają widoki naszego kawałka Roztocza, kamieniarki bruśnieńskiej oraz aspekty historyczne dotyczące pomordowanych przez UON-UPA mieszkańców miejscowości Rudka, Nowe Brusno, Radruż i Nowiny Horynieckie. Pomimo ciężkiego brzmienia warto posłuchać i obejrzeć – zachęca Krystian Kłysewicz.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here