Sylwester w Kresowej Osadzie gwarancją udanej zabawy

0

Pyszne jedzenie, najlepsza muzyka oraz bajkowa – kameralna aura restauracji z oranżerią zagwarantują piękne chwile w ten wyjątkowy wieczór – tak zapowiadają Bal Sylwestrowy w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Ten wieczór będzie naprawdę wyjątkowy, bo przygotowaliśmy dla naszych gości bogatą ofertę – tak zapowiadają zbliżający się Bal Sylwestrowy w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. W restauracji czekać będą: pyszne jedzenie przygotowane przez zespół pod kierownictwem szefa kuchni Andrzeja Węgieraka, muzyka serwowana przez wirtuoza konsoli didżeja Hano oraz bajkowa – kameralna aura.

Koszt uczestnictwa w zabawie to 220 zł od osoby, a w pakiecie znajdziecie m.in.: 4 gorące kolacje, 0,5 l. wódki na parę, zakąski, przekąski na suto zastawionych stołach, stół wiejski, wyspa sushi, wyspa rybna, stół słodkości, wyspa koktajli i drinków, wspólne odliczanie i powitanie Nowego Roku przy wystrzałach fajerwerków. O muzyczne akcenty zadba DJ Hano.

Osoby zainteresowane balem powinni się spieszyć z zapisami (pod nr tel. 500 738 500 lub w restauracji), bo liczba miejsc jest ograniczona.

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here