5 spersonalizowanych upominków świątecznych dla mamy, które warto wybrać

4

Święta co roku wydają się przypadać o kilka dni za wcześnie. Pieczołowicie organizowane grudniowe porządki i plany wieczerzy wigilijnej to działania prowadzone niemalże z wojskową precyzją. Świąteczna misja związana jest też z wyborem i zakupem idealnym upominków dla najbliższych osób, z którymi spędza się Boże Narodzenie.

Prezent na święta dla mamy wybierzesz spośród grawerowanych upominków oferowanych przez sklep internetowy Murrano. Zapoznaj się z liczną ofertą przedmiotów, którymi warto obdarzyć rodzicielkę, czyli kobietę, która urodziła, wychowała i zapewniała bezpieczeństwo często kosztem własnych aspiracji i organizacji życia prywatnego. Świąteczne spotkanie przy wigilijnym stole warto wzbogacić upominkami mającymi wynagrodzić mamie poświęcone lata. Zobacz 5 najlepszych grawerowanych upominków dla mamy na tegoroczne święta!

1. Złoty naszyjnik z grawerowaną dedykacją

Złoty naszyjnik / źródło: Murrano.pl

Czy może być coś bardziej pasującego do kobiety od złotej, połyskującej, pięknej biżuterii? Błyszcząca ozdoba w postaci naszyjnika to upominek na całe życie obdarowanej nim mamy. Wybierz właściwą ozdobę dostępną w opcji z usługą grawerowania, a my spersonalizujemy Twój upominek. Naszyjnik z inicjałami imion dzieci będzie wspaniałą pamiątką. Do upominku dołączamy za darmo eleganckie pudełko drewniane przyozdobione przez logo sklepu, a także papierową torbę prezentową. Dodatkowo, również bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, możliwe jest wybranie treści dedykacji, która dołączona zostanie do opakowania na biżuterię.

2. Szkatułka na biżuterię i zegarki

Szkatułka na biżuterię i zegarki / źródło: Murrano.pl

Szkatułka? Ale po co? Otóż jest ona bardziej potrzebna, niż można by się tego spodziewać. Któż nie szukał kiedyś ozdób, przeczesując dywan? Czy mało było sytuacji, gdy drobne, lecz niezwykle cenne upominki były znajdowane dopiero w worku odkurzacza? Biżuteryjne dodatki są zazwyczaj małymi przedmiotami. Cenna biżuteria powinna być przechowywana w taki sposób, aby uniemożliwić jej zagubienie czy przypadkowe uszkodzenie w czasie zaplątania z innymi dodatkami. W szkatułce tej pomieścisz całe posiadane zbiory łańcuszków, bransoletek, kolczyków, naszyjników, a także zegarków i okularów.

3. Szklanka z grawerowaną dedykacją

Szklanka / źródło: Murrano.pl

Naczynia w restauracjach i kawiarniach mają wyjątkowe, eleganckie kształty. Często to właśnie sposób eleganckiego podania kawy czy herbaty jest tym, co zachęca do wyjścia z domu i zjedzenia posiłku oraz odpoczynku w miejscu publicznym. Wyjątkową szklankę do picia pysznej herbaty lub kawy możesz ofiarować swojej mamie, wybierając grawerowany produkt z oferty e-sklepu Murrano.

4. Stolik śniadaniowy z grawerowaną, świąteczną dedykacją

Stolik śniadaniowy / źródło: Murrano.pl

Stoliki śniadaniowe dawniej nie były popularne w Polsce. Pojawiły się w naszym kraju wraz z kolejnym przypływem zachodnich inspiracji. Ucztowanie w łóżku, spożywanie śniadania, leżąc pod ciepłą kołdrą, stanowi synonim luksusu. Posiłek tego typu jest niczym relaksacyjny rytuał realizowany w gabinecie odnowy biologicznej. Zapewnij swojej mamie chwile tylko dla niej nie tylko w świąteczne poranki!

5. Metalowy plakat

Plakat tekstowy / źródło: Murrano.pl

Jednym z podarków często wybieranych dla par były obrazy ręcznie malowane przez mniej lub bardziej znanych artystów, lokalnych malarzy i przyjaciół. Upominek taki zawieszano zazwyczaj nad łóżkiem lub w centralnym miejscu w salonie. Później rolę takich obrazów przejęły grafiki w ramkach i plakaty papierowe. Prezenty te były jednak niepraktyczne z uwagi na możliwość zagniecenia i utratę wartości ozdobnych podarku. Metalowe plakaty zdobione są przez różnorodne krajobrazy mające pozytywny wpływ na człowieka szukającego odpoczynku. Znajdziesz również liczne tekstowe plakaty motywacyjne, związane z zainteresowaniami, motoryzacją, naturą czy nawet z jedzeniem.

Świąteczne upominki dla mamy czekają na Ciebie na stronach sklepu internetowego Murrano!

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here