ALPS Lubaczów: Za nami pierwsze tie-breaki

0

Zespoły rywalizujące w Amatorskiej Lidzie Piłki Siatkowej w Lubaczowie rozegrały w niedzielę (24.11) drugą kolejkę spotkań. Do rozstrzygnięcia dwóch z trzech meczy potrzebne były tie-breaki.

fot. elubaczow.com

Po tym, jak w inauguracyjnej kolejce wygrywali faworyci, to wyniki drugiej kolejki spotkań mogą zapowiadać, że sezon 2019/2020 w lubaczowskiej „amatorce” będzie wyrównany. Dwa z trzech spotkań zakończyły się dopiero po pięciosetowych bojach. W pierwszym spotkaniu drużyna BS Stary Dzików podejmowała Delicję Cieszanów. Młodzi zawodnicy z Dzikowa podeszli do meczu bez kompleksów i wygrali dwie pierwsze partie, bombardując zagrywką drużynę przeciwną. W kolejnych dwóch setach na wynik wpływ miało już doświadczenie graczy Delicji, a tie-breaka zawodnicy BS-u przegrali głównie przez stratę swojego rozgrywającego, który doznał kontuzji w momencie, gdy gra była bardzo wyrównana.

Dość niespodziewanie, także drugi mecz rozstrzygnął się dopiero po pięciu setach. Zwycięstwo Laser Team na faworyzowanym zespołem Lube Lubaczów to spora niespodzianka.

Bez punktów rozpoczęli z koeli sezon strażacy z KP PSP w Lubaczowie, którzy nie grali w pierwszej kolejce. W starciu ze Zdrojem Horyniec nie mieli zbyt wiele do powiedzenia i mecz zakończył się po trzech setach.

Wyniki II kolejki spotkań:

BS Stary Dzików – Delicja Cieszanów 2:3
Laser Team – Lube Lubaczów 3:2
PSP Lubaczów – Zdrój Horyniec 0:3
Pauzował: MOSiR Bosch-Service Lubaczów

Tabela:

Lp.Nazwa zespołuMeczePunktySety
1.Zdrój Horyniec266:0
2. Delicja Cieszanów255:2
3.Lube Lubaczów245:3
4.Laser Team223:5
5.BS Stary Dzików212:5
6.MOSiR Bosch-Service Lubaczów100:3
7.KP PSP Lubaczów100:3

Zestawienie par III kolejki spotkań – niedziela (01.12), od godz: 15:00:

Delicja Cieszanów – Laser Team
MOSiR Bosh-Service Lubaczów – BS Stary Dzików
Lube Lubaczów – PSP Lubaczów

[PEŁNY TERMINARZ I RUNDY ROZGRYWEK]


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here