ALSK w Lubaczowie: Znamy pierwsze wyniki

0

Znamy już wyniki pierwszej kolejki spotkań Amatorskiej Ligi Siatkówki Kobiet w Lubaczowie. Do rywalizacji dołączył także jeszcze jeden zespół.

Fot. Archiwum

W minionym tygodniu w sali gimnastycznej MOSiR przy SP Nr 1 w Lubaczowie swoje rozgrywki zainaugurowały zawodniczki biorące udział Amatorskiej Lidze Siatkówki Kobiet. Jako pierwsze na parkiet we wtorek (19.11) wybiegły drużyny Gold Team Lubaczów i ZS Oleszyce. Pierwszy pojedynek przyniósł sporo emocji i zakończył się wynikiem 3:2 dla drużyny Zespołu Szkół w Oleszycach. Do kolejnego starcia doszło w piątek (22.11) w hali sportowo-widowiskowej MOSiR. Naprzeciw siebie stanęły Power Girls i Kresowianki. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Power Girls 3:0.

Organizator rozgrywek, którym jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie, poinformował ponadto, że do ligi dołączyła piąta drużyna żeńska – Drem Team z Cewkowa w gminie Stary Dzików.

Drugą kolejkę ALSK rozpocznie mecz pomiędzy ZS Oleszyce a Power Girls, który rozegrany zostanie w piątek (29.11) o godz. 20:00 w sali gimnastycznej MOSiR przy SP Nr 1, a w drugim starciu – w niedzielę (01.12) zmierzą się drużyny Dream Team Cewków i Kresowianek. Spotkanie rozegrane zostanie w hali sportowo-widowiskowej MOSiR o godzinie 14:00.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here