Lubaczów: Za nami Gala Przedsiębiorczości w Zespole Szkół

3

Zespół Szkół im. gen. Józef Kustronia w Lubaczowie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizował Galę Przedsiębiorczości. Spotkanie było m.in. okazją do złożenia podziękowań osobom, które wspierają placówkę.

Podczas gali, która miała miejsce w środę (20.11) w szkolnej hali sportowej, podsumowano programy stypendialne realizowane w placówce – „Dyplomu z Marzeń”, skierowanego do absolwentów ZS oraz stypendiów Fundacji św.Mikołaja. Właśnie dzięki nim tego dnia najzdolniejsi i najbardziej zaangażowani społecznie uczniowie odebrali stypendia finansowe. W tym roku bony stypendialne – o wartości od 2000 zł do 5000 zł – otrzymało 18 uczniów i absolwentów.

Dyrektor szkoły Andrzej Nepelski wręczył również nagrody i podziękowania przedsiębiorcom i darczyńcom (właścicielom firm,przedstawicielom  stowarzyszeń, fundacji i  instytucji publicznych), którzy wspomagali w ostatnim roku szkołę i uczniów.

Na gali wśród zaproszonych przedsiębiorców znalazł się Marek Darecki – prezes Pratt&Whitney Poland oraz Stowarzyszenia Dolina Lotnicza. Młodzieży opowiedział o gospodarce 4.0, zachęcając przy tym uczniów, by byli względem siebie wymagający i maksymalnie wykorzystywali czas, jaki mają na naukę i zdobywanie doświadczeń.

Galeria zdjęć, fot. powiatlubaczowski.pl

elubaczow.com, powiatlubaczowski.pl

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here