Cieszanów Rock Festiwal 2020 – znamy datę

0

Organizatorzy Cieszanów Rock Festiwalu poinformowali już o dacie przyszłorocznej edycji imprezy i tradycyjnie mówią #byledosierpnia.

Jedenasta edycja Cieszanów Rock Festiwalu potrwa od 20 do 22 sierpnia 2020 roku i właśnie te daty festiwalowicze powinni sobie wpisać w przyszłoroczny kalendarz. Organizatorzy oprócz przedstawienia daty jednej z największych muzycznych imprez w tej części Polski, zaprezentowali też harmonogram najbliższych działań. I tak – sprzedaż pierwszej puli karnetów ruszy już 1 grudnia, a w połowie stycznia 2020 poznamy pierwszych wykonawców, którzy wystąpią w Cieszanowie 7 miesięcy później.

Przypomnijmy, że w sierpniu br. braliśmy udział w jubileuszowej edycji CRF. Lista zespołów, które wystąpiły w Cieszanowie była naprawdę imponująca. Na głównej scenie zagrały: Samaya, Koniec Świata, Łydka Grubasa, Kat&Roman Kostrzewski, KSU, Lao Che, Acid Drinkers, Klaustrofobia, Exact Division, Armia, Dezerter, Luxtorpeda, Pidżama Porno Dubioza Kolektiv i Vader.

Festiwalowiczów i organizatorów odwiedzili m.in. Jurek Owsiak – dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i organizator Pol’and’Rock Festivalu oraz honorowy obywatel Cieszanowa Robert Korzeniowski.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here