W niedzielę ruszają rozgrywki ALPS w Lubaczowie

0

W niedzielę (17.11) już po raz dwudziesty ruszają rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Lubaczowie. Do jubileuszowej edycji zgłosiło się 7 drużyn.

Fot. MOSiR Lubaczów, arch.

Już w najbliższą niedzielę (17.11) siatkarze z powiatu lubaczowskiego zainaugurują jubileuszową edycję Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Lubaczowie. Do nowego sezonu „amatorki”, która na parkiecie od dwudziestu lat funkcjonuje w naszym mieście, zgłosiło się 7 drużyn.

W nowym sezonie zagrają zespoły: Zdrój Horyniec, w którego skład weszli w większości zawodnicy niestartującego w tym roku SANITEX-u, weterani BS Stary Dzików, ekipa Laser Team składająca się z uczniów Zespołu Szkół w Lubaczowie, ubiegłoroczny wicemistrz Delicja Cieszanów, wracający po kilkuletniej przerwie strażacy z KP PSP w Lubaczowie, MOSiR Bosch-Service Lubaczów i byli zawodnicy Procadii – LUBE Lubaczów – informuje MOSiR, który jest organizatorem rozgrywek.

Pierwsza kolejka spotkań ALPS sezonu 2019/2020 rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę (17.11) w Hali MOSiR przy ul. Kopernika w Lubaczowie. Początek wzmagań o godz. 15:00.

Zestawienie par:
Zdrój Horyniec – Laser Team
Lube Lubaczów – BS Stary Dzików
Delicja Cieszanów – MOSiR Bosh-Service Lubaczów
Pauzuje: PSP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here