Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w pływalni CRR KRUS w Horyńcu – Zdroju odbyły się Zawody Pływackie. W niedzielę, 10 listopada na linii startu stanęło około 200 zawodników.

Uczestnicy reprezentowali 8 klubów pływackich: MKP Bobry Dębica, KP Sokół Rzeszów, KP Orlik Przeworsk, KP Orka Przemyśl, MOSiR Wodnik Krosno, Błysk Jarosław, UKS Sokół Sieniawa i reprezentujący nasz region – KP Delfin Horyniec-Zdrój. Naszym zawodnikom w sumie udało się zdobyć 41 medali, w tym 12 złotych, 15 srebrnych i 14 brązowych.

– Zarząd Klubu Pływackiego Delfin, trenerzy i zawodnicy składają serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji zawodów sponsorom: Nadleśnictwo Lubaczów, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, Burmistrz Miasta Lubaczowa, Starostwo Powiatowe w Lubaczowie oraz podziękowania dla Ojca Bogdana za użyczenie nagłośnienia. Dziękujemy także wszystkim sympatykom naszego Klubu za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. – wyraża wdzięczność Jakub Wójciak.

W trakcie wydarzenia wszyscy uczestnicy uroczyście odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. Zawody zorganizowane zostały po raz dwunasty, a ich organizatorem był KP Delfin Horyniec-Zdrój.

Wyniki zawodów są dostępne na stronie megatiming.pl.

Galeria zdjęć, fot. Anna Serkis.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here