Lubaczów na remis, Narol z porażką w „okręgówce”

0

Bezbramkowym remisem zakończyło się niedzielne (10.11) spotkanie MKS-u Pogoni-Sokoła Lubaczów z Kaszycami. Porażkę odnotowali natomiast piłkarze Roztocza Narol, którzy podejmowali Motor Grochowce.

Fot. Archiwum

Podziałem punktów zakończyło się niedziele spotkanie, które rozegrano w Lubaczowie w ramach 14. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Mimo, że zarówno miejscowy MKS, jak i przyjezdni KS Biało-Czerwoni Kaszyce, mieli swoje okazje, to kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej bramek podczas tego meczu nie zobaczyli.

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – KS Biało-Czerwoni Kaszyce 0:0

Porażką gospodarzy zakończyło się z kolei spotkanie w Narolu, w którym miejscowe Roztocze podejmowało LKS Motor Grochowce. W tym starciu bramki padły tylko w drugiej połowie, a końcowy wynik ustalono w ciągu dziesięciu minut. Strzelanie, trafieniem dla gości, rozpoczął w 65. minucie Grzegorz Hajduk. W odpowiedzi ze strony gospodarzy, już po pięciu minutach gola strzelił Mateusz Gałka. Ostatni gol padł w 73. minucie, a jego autorem był zawodnik gości Mateusz Kurylak. To on ustalił końcowy wynik, na wagę 3 punktów dla swojej drużyny.

MKS Roztocze Narol – LKS Motor Grochowce 1:2 (0:0)

Aktualna tabela jarosławskiej klasy okręgowej:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here