A KLASA LUBACZÓW: Młodów wrócił na fotel lidera

1

Zespół Zrywu Młodów wrócił na fotel lidera lubaczowskiej A klasy po rozegraniu ostatniej kolejki spotkań jesiennej rundy rozgrywek. Było to możliwe dzięki remisowi Czarnych Oleszyce z Granicznymi Krowica.

Drużyny rywalizujące w lubaczowskiej A klasie zakończyły już rundę jesienną rozgrywek sezonu 2019/2020. Fotel lidera przez okres zimowy należał będzie do drużyny Zrywu Młodów, która w ostatniej kolejce rundy pokonała pewnie Ursus Dachnów. W sobotnim spotkaniu trzykrotnie do bramki Ursusa trafiał Patryk Dawidowicz (33′, 36′, 55′) oraz po jednym razie: Michał Kuziemski (23′) i Patryk Szymeczko (45′). Z drużyny gospodarzy dwa razy odpowiedział Szymon Czaban (61′, 87′). Wygrana pozwoliła obiąć fotel lidera przez drużynę z Młodowa, a możliwe było to, gdyż remisem 2:2 zakończyło się spotkanie w Krowicy z Oleszycami.

Na samym dole tabeli uplasował się Leśnik Płazów, a „oczko” wyżej Juwenia Cieszanów. Te zespoły będą musiały mocno przepracować okres zimowy, by poprawić swoją pozycję w rundzie wiosennej.

Wyniki 13. kolejki spotkań lubaczowskiej A klasy:

Ursus Dachnów 2-5 Zryw Młodów
Czerwoni Cewków 1-6 Start Lisie Jamy
Graniczni Krowica 2-2 Czarni Oleszyce
Rolnik Wólka Krowicka 3-2 Juwenia Cieszanów
Błękitni Futory 0-3 Gwiazda Wielkie Oczy
Leśnik Płazów 4-4 Orkan Zapałów
Zdrój Horyniec 7-1 Victoria Stary Dzików

Tabela na zakończenie rundy jesiennej:

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here