Kresowa Osada – najlepszy przepis na udane Andrzejki

0

Andrzejki tuż, tuż, a tych, którzy jeszcze nie zaplanowali, jak spędzą tę wyjątkową noc, na niepowtarzalną, pełną magii i pysznego jedzenia zabawę, która ruszy 30 listopada o godz. 19:00 zaprasza Kresowa Osada w Baszni Dolnej.

Andrzejki to bardzo popularne święto w Polsce, które obchodzone jest od kilku pokoleń. Co roku w różnych zabawach uczestniczą miliony Polaków. Jednak udana impreza często zależy od wyboru właściwego miejsca. Niewątpliwie takim jest Kresowa Osada, gdzie znajdziemy trochę tajemnicy, garść tradycji i wyrafinowaną kuchnię.

– Na naszych gości czekać będzie wyśmienite jedzenie, magiczna atmosfera i huczna zabawa przy muzyce zespołu The Tonacja. – zachęca do wspólnej zabawy Andrzejkowej menadżer restauracji.

Koszt uczestnictwa w wieczorze to 120 zł od osoby. W tej cenie dla uczestników przygotowane zostaną trzy ciepłe kolacje, stół biesiadny z przysmakami, napoje, alkohol, ciasta, owoce, zakąski i przekąski. Zapisy pod numerem telefonu 500  738 500 lub w osobiście w Kresowej Osadzie.

Materiał partnerski.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here