Już niebawem ruszą Lubaczowskie Dni Seniora

0

W piątek w Lubaczowie rozpoczynają się Dni Seniora. Oznacza to, że na osoby starsze czeka wiele atrakcji.

Fot. lubaczow.pl, arch.

Władze miejskie chcą inspirować Seniorów do działania i organizują wiele spotkań i projektów dla osób starszych. Co roku w Lubaczowie odbywają się także Dni Seniora. Tegoroczna edycja niesie za sobą wiele ciekawych wydarzeń. Święto osób starszych zainaugurowane zostanie w piątek (8.11) spotkaniem „Humor w literaturze”. W lubaczowskiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej o godz. 16:00 wystąpią aktorzy Teatru Małych Form.

W niedzielę (10.11) Burmistrz wraz z Lubaczowską Radą Seniorów zapraszają do Państwowej Szkoły Muzycznej, gdzie o godz. 17:00 odbędzie się koncert „Ulicami paryskich wspomnień”. Na scenie wystąpią Wojciech Bardowski (baryton) i Krzysztof Jaszczak (fortepian).

16 listopada (sobota) o godz. 17:00 posmakować będziemy mogli Kuchni Seniora. W Domu św. Zygmunta Gorazdowskiego przy parafii św. Stanisława BM osoby starsze scerować będą wybrane smakołyki. Wstęp – 10 zł.

19 listopada (wtorek) w Centrum Aktywności Seniorów odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Twórczość Artystyczna Seniorów”. Organizatorzy na prace i zgłoszenia czekają do 13 listopada. Regulamin dostępny jest na stronie Centrum Aktywności Seniorów pod adresem https://seniorzy.lubaczow.pl.

Lubaczowskie Dni Seniora zakończą się 27 listopada (środa). W Szkole Podstawowej nr 1 o godz. 17:00 rozpocznie się kurs tańca „Tango dla Seniora”, który połączony zostanie z zabawą Andrzejkową. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w imprezie powinny zgłosić swój udział do 20 listopada i wnieść opłatę 25 zł (poczęstunek) do Przewodniczącej Lubaczowskiej Rady Seniorów (tel. 511 559 813).

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here