Spokojna akcja „Znicz” w powiecie lubaczowskim

0

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie podsumowali trwającą od 31 października do 3 listopada akcję „Znicz 2019”. W tym czasie odnotowano tylko 7 niegroźnych zdarzeń drogowych.

Od czwartku (31.10) do niedzieli (02.11) lubaczowscy policjanci prowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Znicz 2019”. W tym czasie zwiększona liczba funkcjonariuszy czuwała nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy. Pomimo zwiększonego natężenia ruchu okres Wszystkich Świętych w powiecie lubaczowskim przebiegł spokojnie.

W ciągu tych 4 dni funkcjonariusze pracowali przy 7 niegroźnych kolizjach drogowych. Na szczęście w prawie wszystkich przypadkach skończyło się tylko na uszkodzonych pojazdach. Policjanci udaremnili także dalszą jazdę 2 kierowcom, którzy zanim wsiedli za kierownicę pili alkohol. W jednym przypadku kierowca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości w drugim za jazdę w stanie po użyciu alkoholu – podsumowują policjanci.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here