Wszystkich Świętych. Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach [LISTA]

1

Już w piątek Wszystkich Świętych. Policja przygotowuje się na zwiększony ruch, szczególnie przy cmentarzach. Jak co roku w tym okresie przy większości ulic w ich rejonie zostaną ustanowione zakazy zatrzymywania.

fot. elubaczow.com, arch.

W dniach od 31 października do 3 listopada służbę na drogach pełnić będzie większa liczba policjantów. Celem zaplanowanych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu, zarówno zmotoryzowanym, jak i pieszym oraz czuwanie nad płynnością ruchu w okolicach cmentarzy i na głównych ciągach komunikacyjnych – informują policjanci.

W trakcie trwania akcji „ZNICZ 2019” w poniższych miejscowościach powiatu lubaczowskiego nastąpią zmiany w organizacji ruchu:

Lubaczów
Ul. Kościuszki – przy cmentarzu po obu stronach drogi zostaną ustawione znaki B-36 „zakaz zatrzymywania”. Parking przy ul. Kościuszki, 1 miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Dachnów
Przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Parking przy cmentarzu.

Niemstów
Przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Parking przy cmentarzu.

Narol
Przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania” (nie dotyczy chodnika). Wyznaczony parking wzdłuż ogrodzenia cmentarza.

Płazów
Przy cmentarzu po obu stronach drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Wyznaczony parking wzdłuż ogrodzenia cmentarza oraz na pobliskich polach.

Horyniec – Zdrój
Przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Brak parkingów, możliwość zatrzymania pojazdów na poboczu i nieużytkach rolnych.

Basznia Dolna
Przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Parking przy cmentarzu.

Wielkie Oczy
Przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Brak parkingu.

Łukawiec
Przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Możliwość parkowania przy cmentarzu.

Kobylnica Wołoska
Przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”.

Lubaczowscy policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności, bezwzględne w szczególności do znaku B-36 „zakaz zatrzymywania”. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego, szczególnie po zmroku apelujemy o noszenie na odzieży elementów odblaskowych.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here