Roztocze Narol na remis, porażka zespołu z Lubaczowa

0

Zespoły rywalizujące w jarosławskiej klasie okręgowe rozegrały w weekend 11. kolejkę spotkań. Bezbramkowy remis odnotowali gracze Roztocza Narol, a z porażką musieli pogodzić się zawodnicy z Lubaczowa.

W jarosławskiej lidze okręgowej do końca rundy jesiennej pozostało jeszcze 4 kolejki spotkań. To ostatnia szansa by umocnić swoją pozycję w tabeli przed zimową przerwą. Niestety zespoły z powiatu lubaczowskiego nie wykorzystały swoich szans w starciu z niżej notowanymi przeciwnikami. Drużyna Roztocza Narol, która podejmowała u siebie Łęk Ostrów podzieliła się z rywalem punktami, bo w trakcie meczu nie padła żadna bramka. Jeszcze gorzej wypadali zawodnicy MKS-u Pogoni-Sokoła Lubaczów, którzy przegrali w Grochowcach z tamtejszym Motorem 2:1. Gospodarze dwubramkowe prowadzenie objęli już w pierwszej połowie, a goście bramkę pocieszenia strzelili dopiero w 89. minucie. Jej autorem był Michał Kamień.

W najbliższą sobotę (26.10) MKS Pogoń-Sokół Lubaczów podejmować będzie Płomień Morawsko (mecz rozpocznie się o godz. 11:00), a Roztocze Narol zagra także u siebie, ale w niedzielę (27.10) z GAP-Zorzą Zarzecze (początek meczu o godz. 15:00).

W chwili obecnej obie nasze drużyny sąsiadują w środkowej części tabeli.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here