W niedzielny (20.10) wieczór hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaczowie wypełniła się po brzegi. Mieszkańców Lubaczowa i okolic przyciągną występ zespołu Mazowsze, który był zwieńczeniem tegorocznego Narodowego Polskiego Festiwalu Pieśni, Piosenki i Poezji Patriotycznej „Bogu i Ojczyźnie”.

Szerszą relację z festiwalu opublikujemy niebawem, a teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w niedzielnego wieczoru.

Galeria zdjęć, fot. Michał Jabłoński.


6 komentarze

  1. Odniosę się do AGAWY Festiwal jest festiwalem patriotyczno – tematycznym , pokazujemy cząstkę historii NARODU POLSKIEGO a piosenka jest na drugim miejscu. Jeżeli ktoś tylko przychodzi na spotkanie z Mazowszem tz. sam festiwal go nie interesuje i zastanawiam się czy po 19 latach ciężkiej pracy jest sens to ciągnąć bo wygląda na to że większość mieszkańców patriotyzm ma tylko na ustach a sensem całego festiwalu jest przepiękna historia Naszej Ojczyzny. Te 1,5 godziny to cząstka historii i podziękowania dla prawdziwych Patriotów, ludzi którzy czują w sercu miłość do Ojczyzny i to im się należy. Nie jest to festiwal rozrywkowy tylko festiwal zadumy i wiedzy na temat Naszej historii. Teraz odniosę się do NANIE czy byłeś na festiwalu? Co znaczy „Każdy chce poprawić i ocieplić wizerunek w blasku „gwiazd” ” Do ZIOMALA „Mieszkańców przyciągnął…. KTO ?????? , Do OBYWATELA jeżeli nie kochasz takich klimatów zorganizuj sobie inne klimaty a wtedy zobaczysz ile to kosztuje pracy, ile zdrowia, własnego czasu, i wtedy nie będziesz pisał takich tekstów. Bawić się można ale na tym festiwalu ważna jest wiedza na temat naszej historii a że nie było młodzieży to pokazuje nam co znaczy PATRIOTYZM u młodych ludzi.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here