Rusza VIII edycja Programu Stypendialnego

0

Dziewięć czeków i cztery stypendia naukowe przyznane zostaną najzdolniejszym uczniom powiatu lubaczowskiego. Przed nami VIII edycja Programu Stypendialnego.

fot. arch.

O stypendium mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Każda szkoła może wytypować maksymalnie trzech kandydatów. Ponadto może zgłosić uczniów do stypendium sportowego i do stypendium artystycznego. Jeden uczeń otrzyma 1500 zł, które wypłacane będzie w dziesięciu miesięcznych ratach po 150 zł.

Dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie dostępne są na stronach internetowych Fundacji i Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą od 18 października do 8 listopada, w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie. Osobom zainteresowanym więcej szczegółów przekaże Marek Chmiel – tel.515 370 479, adres e-mail: marekchm@poczta.fm.

Program organizowany jest przez Fundację Banku Spółdzielczego i Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. Honorowy Patronat nad działaniami objął Starosta Zenon Swatek.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here