Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 51-latka

0

Lubaczowscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów był poszukiwany przez lubaczowski sąd. Chcąc uniknąć zasądzonej kary, nie stawił się do aresztu i od kilku lat ukrywał się poza granicami kraju.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili poszukiwania za 51-letnim mieszkańcem gminy Lubaczów. Mężczyzna w 2004 r. został skazany na karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata za kradzież drewna. Ponieważ w okresie zawieszenia nie wywiązał się z zasądzonej na rzecz pokrzywdzonego nawiązki w 2007 r. sąd wydał postanowienie o odwieszeniu kary i umieszczeni sprawcy kradzieży w więzieniu. 51-latek nie stawił się w zakładzie karnym i ukrywał się przed organami ścigania przebywając poza granicami kraju. W 2010 r. lubaczowski sąd wydał za nim list gończy.

Prowadzący sprawę policjanci uzyskali informację, że mężczyzna przebywa na terenie Lubaczowa. Właśnie tam, został wczoraj zatrzymany.

51-latek trafił do policyjnego aresztu. Został doprowadzony do zakładu karnego, w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here