Teresa Pamuła: Dziękuję za udział w wyborach i zaufanie

28

 Szanowni Państwo!

Składam serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy poczuli się odpowiedzialni za los małych ojczyzn, województwa, kraju i wzięli udział w wyborach parlamentarnych.  Dziękuję szczególnie tym, którzy mi zaufali  i zagłosowali na mnie. Daliście mi swój głos, a ja zgodnie z obietnicą – będę Waszym Głosem w Sejmie RP. Obiecuję, że zrobię wszystko, żeby Was nie zawieść.

W tej kampanii, po raz kolejny w moim życiu przekonałam się, że ciężka praca, determinacja i jasny cel – to składniki sukcesu, ale dla mnie równie ważni są ludzie i współdziałanie. Dziękuję  wszystkim, którzy pomagali mi dotrzeć do moich wyborców. Uważam, że to nasz wspólny, społeczny mandat poselski.

Otrzymując tak wysokie poparcie, zaciągnęłam duży kredyt zaufania i jako Poseł swoją pracą będę go spłacać. Moim celem jest działanie dla dobra małych społeczności, tak by każdy, bez względu na to, czy mieszka na wsi czy w mieście, miał równą szansę na start i rozwój.  Swoje obowiązki będę wykonywała sumiennie w poczuciu odpowiedzialności za wspólne dobro mieszkańców całego Podkarpacia i Polski.

Z poważaniem

Teresa Pamuła

Informacja nadesłana.

28 komentarze

    • Dla niektórych dewiacją jest spacer z uśmiechem na twarzy a najgorszym grzechem spożywanie mięsa w piątki. Mnie najbardziej martwi to, że do wielu ludzi nie dostrzega dylematów etycznych i narzuca zbyt agresywnie swoją moralność. Nawiązuję do słynnej uchwały o powiecie wolnym od LGBT. A Pani poseł Teresie Pamule gratuluję wyniku, mieszkańcom, którzy w końcu zrozumieli, że lepiej głosować na swojego a nie Pana Marszałka winszuję gorąco. Pozdrawiam!

     • Może się pan dopiero obudził ale żyjemy w demokratycznym kraju i nikt nie nakazuje komuś być katolikiem czy świadkiem jehowy albo ateistą, mamy wolność wyboru wiary. Tak samo jest z seksualnością jest to prywatna sprawa każdego człowieka nie rozumiem po co niektóre środowiska wywlekają te sprawy na ulicę. A z tym uśmiechem na twarzy to troszeczkę pan przesadził nie popadajmy w paranoję.

    • Bredzi prawica do spółki z Kościołem o jakiejś inwazji czy agresji LGBT, żeby mobilizować zwolenników to najlepiej wymyślić wroga i nim straszyć. Czy w zachodniej Europie albo w Ameryce Północnej, opanowanych już dawno temu przez tę straszliwą „zarazę”, dzieje się jakaś krzywda tradycyjnym rodzinom? Nie wolno zawierać tradycyjnych małżeństw, nie wolno chodzić do kościoła, nie wolno rodzicom wychowywać dzieci tak jak chcą?

     • A wie pan co zauważam że przez ostatnich parę lat nie wolno wytknąć błędów żydom gdyż zaraz jest się okrzykniętym ”antysemitą” nie wolno powiedzieć nic homoseksualistom bo zaraz zostaniesz okrzyknięty ”homofobem” a nie mówiąc już o islamie ufff. oni dopiero są tolerancyjni przypomnę ich działanie w francuskiej gazecie ”Charlie Hebdo”- tragedia. I o takiej Europie pan mówi opartej na kłamstwie pod hasłem ”Tolerancja”

    • Jakieś jeszcze straszne zło oprócz politycznej poprawności czy przesadnej tolerancji? Z tym to faktycznie przesadzają, czytałem niedawno, że pracownicy kanadyjskich linii lotniczych nie będą mogli się zwracać do pasażerów per pan/pani, a to po to żeby nie urazić osób transseksualnych. Idiotyzm, ale czy to niszczy tradycyjne rodziny albo deprawuje dzieci czy co tam, przed czym tak straszy nasza prawica i biskupi? Nikt nie nakazuje komuś być katolikiem, ale Kościół ma u nas zbyt duży wpływ na państwo. A seksualność wywlekają na ulicę, bo chcą być traktowani jak normalni ludzie, mieć możliwość zawierania związków itp.

     • A co Pan myśli o wprowadzaniu tzw. Latarników LGBT do szkół. Nie wiem czy Pan słyszał że w niemieckich przedszkolach praktykuje się kąciki do masturbacji dla czterolatków. Czy w naszych polskich przedszkolach ma być to samo. A co niby takiego złego w Polsce dzieje się homoseksualistom dlaczego mają mieć większe prawa od zwykłych obywateli.

 1. Latarnicy mają przeciwdziałać dyskryminowaniu uczniów LGBT, więc to może dobry pomysł, tylko że wszelkiej dyskryminacji, nie tylko ze względu na orientację seksualną, szkoły powinny przeciwdziałać bez tworzenia specjalnego stanowiska. Kąciki to wymysły fanatyków religijnych i prawicowych, tak samo jak to, że LGBT chce większych praw od zwykłych obywateli.

 2. Wymysły fanatyków religijnych ciekawe hmm. Aczkolwiek to co pisze to są moje spostrzeżenia. Ale idąc tym tokiem myślenia ciekawe jest to jak można nabywać prawa lub zmieniać prawo ze względu na popęd seksualny jakiegoś środowiska, może prawa zoofilów, onanistów, nekrofilów też są ważne bądźmy tolerancyjni.

 3. Kiedyś homoseksualizm był traktowany jako choroba i był przestępstwem, ludzie z tą dolegliwością byli leczeni . Może zoofilia czy nekrofilia też jest normalna i trzeba zmienić tylko prawo. Proszę sobie wyobrazić małżeństwo kobiety z orangutanem na przykład co komu to przeszkadza bądźmy tolerancyjni. Ach i jeszcze jedno zawsze byłem ciekawy zdania innych skąd bierze się odmienny popęd seksualny ?

 4. https://www.wprost.pl/wybory-parlamentarne-2019/10262829/stanislaw-piotrowicz-jednak-bedzie-poslem-pis-ma-prowadzic-rozmowy.html

  Mnie najbardziej interesuje ile jest prawdy w tym artykule powyżej…
  Mam najdelikatniej mówiąc bardzo, bardzo sceptyczne zdanie na temat pani Teresy Pamuły. To jak rozpoczęła pracę jako szef ARiMR i ile osób bez powodu zwolniła. To, że dostając się do Sejmiku i będąc w jego władzach nie umiała przypilnować jednej prostej kwestii, którą załatwiono już w poprzedniej kadencji czyli remontu drogi chociażby do Zapałowa. Pomijam nawet to, że dla powiatu nie zrobiła osobiście prawie nic. Rozumiem, że jako Szefowa ARiMR niewiele mogła, jako Radna Sejmiku bez doświadczenia była jak pokazuje ostatni rok raczej no cóż… Po prostu była Radną. Rozumiem, że Partia kazała, to startowała do Brukseli, ale jak teraz zrzeknie się mandatu na rzecz pana Piotrowicza (pomijam naprawdę opinię dużej części naszego społeczeństwa na temat pana prokuratora) to pokaże nam mieszkańcom przede wszystkim ziemi lubaczowskiej w jak głębokim poważaniu nas ma… Prosty wybór pani Tereso, albo jest Pani z wyborcami, albo z Partią… W przypadku wyboru Partii proszę nie prosić jednak nigdy więcej kogokolwiek o głos…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here