Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Lipinie

3

W niedzielę (13.10), przed godziną 18:00, nieopodal miejscowości Lipina w gminie Oleszyce doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z których jeden dachował.

W bezpośrednim zderzeniu uczestniczyły dwa pojazdy – audi i opel, którego kierowca wykonywał manewr wyprzedzania. W tym samym momencie inny pojazd chciał wyprzedzić także kierujący audi. W wyniku zderzenia audi, którym podróżowało pięć osób, dachowało. Kierowcy opla na szczęście udało się opanować i zatrzymać pojazd. Spośród pasażerów audi jedna osoba wymagała udzielenia pomocy medycznej, pozostali nie odnieśli obrażeń.


3 komentarze

  1. Tak to jest gdy nie patrzy się w lusterka chcąc wyprzedzić samochód poprzedzający. Kierowca który doprowadził do tego zdarzenia powinien zostać surowo ukarany i skierowany na powtórny egzamin. Możecie myśleć że jestem złośliwy, ale często jeżdżę ta drogą i to co ludzie na niej wyrabiają przechodzi ludzkie pojęcie. Wyprzedzanie na 3go, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniach, zajeżdżanie drogi tak jak w tym przypadku. Droga jest w fatalnym stanie a większość myśli że są Kubica.

  2. Prowadziłem Opla.
    Nie usłyszałem nawet zwykłego przepraszam od 19 letniego kierowcy audi.
    Wielkie natomiast dzięki wszystkim funkcjonariuszom: policji, drogówki, technikom, kryminalnym, straży pożarnej i ratownikom medycznym za ptofesjonalizm, pomoc i wsparcie dla mnie i jadącej ze mną mojej rodziny.
    Dziękuję również Pani Agnieszce którą jadąc za mną widziała zdarzenie i zechciała zaczekać ze mną do przyjazdu policji.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here