Zaginął Czesław Dziki, 56-letni mieszkaniec Borowej Góry

0

56-letni mieszkaniec Borowej Góry, Czesław Dziki ostatni raz widziany był 27 września 2019 roku. Do dnia dzisiejszego nie wrócił do domu i nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Poszukiwania zaginionego prowadzą lubaczowscy policjanci.

Zaginiony ma około 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Mężczyzna ma krótkie jasnobrązowe włosy oraz oczy koloru zielonego.

Czesław mieszkał sam pod adresem Borowa Góra 2, (…) był lubiany przez sąsiadów. Jednym z tropów powinna być informacja, że w sezonie Czesław chodził na grzyby, które później sprzedawał. Rodzina informowała policję o tym, że jest duże prawdopodobieństwo, iż zgubił się w lesie (…). Może ktoś go widział ? Ktoś wie, gdzie może teraz przebywać? – czytamy w wiadomości od naszej Czytelniczki.

Każdy kto widział Czesława Dzikiego od chwili zaginięcia lub też posiada wiedzę na temat pobytu 56-letniego mieszkańca Borowej Góry powinien jak najszybciej skontaktować się z policją. Informacje można też przekazać pod numer tel. 667 479 240 lub 534 155 826


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here