Straż Graniczna prowadzi nabór do służby, także w Lubaczowie

4

Rozpoczyna się nabór kandydatów do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. O szczegóły aplikowania będzie można zapytać m.in. w budynku placówki SG w Lubaczowie (przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 25).

Wnioski składać mogą osoby, które nie ukończyły 35. roku życia, posiadają wyłącznie obywatelstwo polskie, mają nieposzlakowaną opinię, nie były karane za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystają w pełni z praw publicznych, dają rękojmię zachowania tajemnicy służbowej,  posiadają co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz posiadają zdolność fizyczną i psychiczną do służby w uzbrojonej formacji.

Kandydaci, którzy zostaną wcieleni do służby i złożą ślubowanie przejdą około 8 miesięczne szkolenie, a następnie zostaną skierowani do placówek SG na Podkarpaciu, głównie w Lubaczowie, Korczowej oraz Medyce.

Wzory dokumentów dostępne są na stronie internetowej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej (bieszczadzki.strazgraniczna.pl).

Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać w Wydziale Kadr i Szkolenia w Przemyślu (ul. Mickiewicza 34) od poniedziałku do piątku godz. 07.30 – 15.30 , pod nr tel.: 16 673 2078 lub 16 673 2384, e-mail: nabor.biosg@strazgraniczna.pl oraz w budynku placówki SG w Lubaczowie przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 25 w godz. 09.00 – 12.00 pod nr tel.: 16 672 8816. W październiku punkt będzie otwarty w dniach 4, 11, 18, 25.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here