Lubaczów: Podpowiedzą jak ubiegać się o finanse europejskie

0

Chcesz ubiegać się o środki unijne? Przyjdź 4 października (piątek) do Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. O godz. 12:00 rozpocznie się spotkanie informacyjne „Wsparcie z Funduszy Europejskich dla rozwoju firm – dofinansowanie i preferencyjne pożyczki”.

Spotkanie skierowane jest do potencjalnych wnioskodawców: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Przedstawione wykłady poruszą zagadnienia związane z podnoszeniem kwalifikacji przedsiębiorców oraz ich pracowników, z ubieganiem się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego 2014-2020 i otrzymaniem preferencyjnych pożyczek. Organizatorzy przewidzieli także czas na szkolenia i konsultacje indywidualne

Spotkanie odbędzie się 4 października od godz. 12:00 do 15:00 w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie (ul. Rynek 26, sala konferencyjna – II piętro). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zgłoszenie swojego uczestnictwa do 3 października (czwartek) do 15:00 na adres e-mail: lpi.przemysl@podkarpackie.pl (decyduje kolejność zgłoszeń).

Organizatorami spotkania są Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu i Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here