Lubaczów: Chodnik na ulicy Kościuszki do remontu

7

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie poszukuje wykonawcy, który podejmie się remontu chodnika na ul. Kościuszki (lewa strona) w centrum miasta. Firmy swoje oferty mogą zgłaszać do 30 września.

Zakres projektu „Przebudowa chodnika w ciągu drogi gminnej Nr 104926R ul. Kościuszki (strona lewa)” realizowanego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa/przebudowa chodników, obejmie m.in. rozebranie nawierzchni z kostki betonowej, asfaltowej, krawężników oraz wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, a nawierzchni chodnika – z kostki betonowej. Pojawią się także nowe studzienki ściekowe i studnie rewizyjne. Zadanie powinno zostać zrealizowane do końca października.

Firmy swoje oferty mogą składać do 30 września do godziny 10.00 w sekretariacie Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie (ul. Kard. St. Wyszyńskiego 31, 37-600 Lubaczów, pok. nr 2). Komisyjne otwarcie ofert nastąpi zaraz po upływie terminu ich składania – 30 września o godzinie 10.15.

AH, elubaczow.com


7 komentarze

      • a co kostka się nie nagrzewa ? Kostka ma bardzo dużą wadę, żeby była na lata trzeba zainwestować w podłoże, a tego nikt w Lubaczowie nie robi. Najtańszym kosztem na chwilę, jak to u Nas, alby było „na razie”. Jest jeszcze coś takiego jak beton, wzorem państw zachodnich i USA jak ktoś z tego grajdołka był to widział i tam nie narzekają na dziury i nierówności. U nas rozwiązaniem jest kostka, a to dlatego ponieważ do tego trzeba – kostki, piasku i tłucznia, żwiru etc. a to okazja by więcej zostało w kieszeni. Więcej faktur =więcej kombinacji. Po prostu „normalna” polska kalkulacja. Wiele wody w zagnojonej Wiśle upłynie zanim Polak to zrozumie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here