Piłka nożna: Padło sporo bramek w weekendowych spotkaniach [ZDJĘCIA]

2

Jak co tydzień prezentujemy wyniki zmagań piłkarskich drużyn z naszego regionu. Kibice, którzy czekają na bramki w meczach nie byli w ten weekend zawiedzeni. Padło ich bardzo dużo. Jeden z meczów (Gwiazda Wielkie Oczy – Juwenia Cieszanów) został przerwany w pierwszej połowie przy stanie 5:0, kiedy drużyna Gości zrezygnowała z dalszej gry. Przedstawiamy również galerię z meczu w Młodowie.

Orkan Zapałów – Czarni Oleszyce 2:1
Gwiazda Wielkie Oczy – Juwenia Cieszanów (przerwany po I połowie przy stanie 5-0 – drużyna gości zrezygnowała z dalszej z gry)