Golden Moon Outlet – sklep dla wymagających klientek

0

Szukając nowych ubrań masz wrażenie, że wchodzić kolejny raz do tego samego miejsca, bo ciuchy w różnych sklepach wyglądają w zasadzie dość podobnie do siebie? Wejdź do Golden Moon Outlet – tam na pewno znajdziesz coś co cię wyróżni.

Ubrania w Golden Moon Outlet charakteryzują się ciekawymi kolorami i wzorami. Spotkamy się tam z dużą różnorodnością rzeczy, zatem na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Ponadto Golden Moon Outlet ma do zaoferowania nową oryginalną odzież pochodzącą z końcówek kolekcji czy nadwyżek produkcyjnych. Ich cena jest do 70% niższa niż w sklepach. Klient więc za ułamek kwoty sklepowej dostaje produkt o tej samej jakości, co w galerii handlowej.

– Celem mojego przedsiębiorstwa jest chęć urozmaicenia towaru w mieście. Atutem mojego salonu Outlet jest towar oryginalny, a przy tym w niewygórowanych cenach. – zachęca do odwiedzenia punktu Gabriela , właścicielka butiku.

Sklep stacjonarny Golden Moon Outlet znajduje się przy ulicy Adama Mickiewicza 8 w Lubaczowie (na przeciwko poczty). Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

Materiał partnera