Mateusz Kubiszyn i Maciej Ważny zawalczą na gali HFO: Spartan Fight

0

W piątek (20.09) w Jaśle odbędzie się gala HFO: Spartan Fight. Mistrz świata kickboxingu w formule full-contact, Mateusz Kubiszyn, spotka się w ringu z uznawanym za jeden z największych talentów polskiego kickboxingu, Bartłomiejem Domalikiem. Swoją walkę na deskach HFO: Spartan Fight stoczy również Maciej Ważny.

Mateusz Kubiszyn jest zawodowym mistrzem Polski w formule full contact w wadze 86kg.

Pojedynek Kubiszyna jest częścią karty głównej gali HFO: Spartan Fight w Jaśle, która odbędzie się w piątek i będzie transmitowana przez Telewizję Polską.

Domalik vs Kubiszyn to jedno z najciekawszych starć polsko-polskich jakie można było aktualnie zestawić i naszemu dyrektorowi się to udało. Dwa zupełnie różne style walki, techniczny Kubiszyn i siłowo walczący Domalik. To jest walka, która elektryzuje całą Polskę – mówi prezes Jerzy Dąbrowa, pytany o największe nadzieje federacji HFO.

Na ringu zobaczymy także Maćka Ważnego (Kickboxing GAME OVER Lubaczów), którego walka z Karolem Marciszem (Spartan Jasło) otworzy kartę główną piątkowej gali.

Transmisja telewizyjna gali rozpocznie się o godzinie 20:00 na kanale TVP Sport, platformie TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Film promujący galę HFO: Spartan Fight

Zapraszamy przed telewizory. Zawodowe K-1 na najwyższym poziomie. Gwarantujemy emocje od pierwszej do ostatniej walki ! W walce wieczoru pojedynek o tytuł Zawodowego Mistrza Świata WFMC. Piątek 20:00 TVP Sport

Opublikowany przez HFO Poniedziałek, 16 września 2019

elubaczow.com, HFO

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here