Michał Kurek o „baby face” w Dzień Dobry TVN

14

Lubaczowianin Michał Kurek gościł w Dzień Dobry TVN. Prowadzący – Małgorzata Ohme i Filip Chajzer – pytali go czy posiadanie dziecięcych rys twarzy utrudnia czy ułatwia dorosłe życie?

– Jak kobieta zamyka oczy i słyszy mój głos to widzi mężczyznę, z którym chciałaby mieć dziecko, a jak otwiera te oczy, to widzi to dziecko – tak żartobliwie opowiadał Michał Kurek o swoim wyglądzie. 

Dwudziestoczteroletni Michał wystąpił w serialu „Na sygnale”, zobaczyć go można było w „Najlepszym”, a ostatnio, w serialu „Na Wspólnej” wcielił się w rolę Czarka – nastolatka. W programie śniadaniowym razem z wokalistką Alicją Janosz poruszał temat wyglądu. Jakie zalety, a jakie wady ma „baby face”.

Zachęcamy do obejrzenia wideo.

AH, elubaczow.com


14 komentarze

  1. Człowiek z małej i mało znanej dziury na podkarpaciu, w zagłebiu PiS, który odnosi sukcesy na deskach teatru i świetnie debiutujący na ekranach telewizorów jest gnojony przez swoich krajanów. Pewnie nieudaczników pasjami oglądających Tachonia w TVP Info. Prawdziwa katolicka postawa. Gratuluję.

  2. i mige jeszcze napisac jak oni nie lubiom katolikow to ja nie lubie komunistow i niemcow to znaczy lezbijki pedaly i tym podobne co reklamuje telewizja tvn i polsat a jak e lubaczow bedzie ich promowac to bedzie taki sam jat telewizja tvn i polsat bo to som komunisci zy dziada pradiada i take mam swoje zdanie i moge pisacco mi sie podoba bo to co sie dzieje w polsce to wiecej ryjom komonisci bo i chodzi zeby dalej krasc a kto tego mnie widzi to znaczy ze jest slepy ko

    • TVN należy do amerykańskiego koncernu medialnego, a w USA, a zwłaszcza w ich wszelkich koncernach komunistów raczej trudno znaleźć. A syf jest taki sam w każdej telewizji (włącznie z głównymi kanałami TVP, w której komunistów od 2015 r. chyba nie ma), durnowate seriale, reality show, paradokumenty, tańczący albo śpiewający celebryci, setny raz te same filmy, nie ma tygodnia żeby gdzieś nie leciał jakiś film z Seagalem albo Van Dammem i inne bzdury. Gdyby nie sport i czasem jakiś dobry film (chociaż na pewno już się go widziało) to nie byłoby czego oglądać. Jedynie w TVP Kultura i Historia czasem coś wartościowego można zobaczyć. Telewizje w pogoni za oglądalnością (a co za tym idzie kasą) zapodają to co ludzie chcą oglądać. A elubaczow chyba promuje Michała Kurka a nie telewizję, to że wystąpił w Dzień Dobry TVN to nie dziwne skoro występuje w serialu „Na wspólnej” emitowanym w tej telewizji. Jak napisano wystąpił też w serialu „Na sygnale”, który jest emitowany w TVP2.

    • Ty człowieku chyba sam siebie nie lubisz i za nim coś napiszesz to przeczytaj co i jak napisałeś. Ja bym się ze wstydu spaliła za te błędy ortograficzne i gramatyczne. A jeszcze dodam że Polsat należy do twojej” mówiącej tylko prawdę” Telewizji Polskiej.,

    • Nikt normalny ich nie tylko już nie ogląda, ale nie oglądał nigdy. Niestety duża część społeczeństwa lubi takie telewizyjne dekielstwo i ogląda, więc oni dają oglądalność, czyli przyciągają reklamodawców, czyli dają telewizji kasę, dlatego telewizja ich zatrudnia. Każda telewizja zatrudnia podobnych napędzaczy widowni. A oni wcale nie są idiotami, tylko takich udają i śmieją się z tych co oglądają te ich programy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here