22-letni mieszkaniec Oleszyc zatrzymany w Horyńcu-Zdroju. Miał przy sobie marihuanę

2

Policjanci z posterunku w Horyńcu-Zdroju zatrzymali 22-letniego mieszkańca Oleszyc. Mężczyzna miał przy sobie susz roślinny w postaci marihuany i wagę elektroniczną. Teraz będzie odpowiadał przed sądem za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. Lubelska Policja

W piątek (13.09) po godz. 19, policjanci zauważyli, jak dwóch mężczyzn w Parku Zdrojowym, na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać. Jeden z nich wyrzucił trzymany w ręce papieros do rzeki. Podczas przeszukania, w saszetce 25-latka funkcjonariusze ujawnili młynek służący do rozdrabniania suszu roślinnego, natomiast 22-latek posiadał przy sobie susz roślinny i wagę elektroniczną. Ponadto po przeszukaniu samochodu należącego do 22- latka okazało się, że znajduje się w nim 8 gramów zawiniętego w folię aluminiową suszu roślinnego. Po sprawdzeniu testerem potwierdziło się, że cały ujawniony przez policjantów susz roślinny to marihuana.

Obaj mężczyźni  jeszcze tego samego dnia zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut posiadania i udzielania narkotyków oraz posiadania urządzeń służących do przetwarzania suszu roślinnego 22-latkowi. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here