Wyniki losowania nagród XII edycji loterii AutoLokata

0

W sobotnie popołudnie w Hali MOSiR odbyło się losowanie nagród loterii AutoLokata 12. Do klientów Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, oprócz dwóch samochodów osobowych – Toyoty Auris i Toyota Yaris, trafł motocykl Romet i 32 inne nagrody – telewizory, deskorolki elektryczne, rowery, kamery sportowe i głośniki Power Audio.

Poniżej prezentujemy zwycięzców losowania w oparciu o wypowiedzi prowadzącej:

VIII nagroda: Głośnik Power Audio Manta – 10 sztuk

1. Pani SANDRA ZANIEWICZ zamieszkała Stare Sioło
2. Pan MARIUSZ ADAMÓW zamieszkały Kobylnica Ruska
3. Pani ANNA DYŚ zamieszkała Lubaczów
4. Pani KINGA KORNAGA zamieszkała Lubaczów
5. Pan MARIAN OZIMEK zamieszkały Stare Sioło
6. Pani PATRYCJA PRZYBYŁA zamieszkała Lubaczów
7. Pani MAŁGORZATA SYRYŁO zamieszkała Stare Sioło
8. Pani TERESA KUCHARSKA zamieszkała Bihale
9. Pani RÓŻA SERAFIN zamieszkała Zalesie
10. Pani BOŻENA KRUK zamieszkała Krowica Hołodowska

VII nagroda: Kamera sportowa Manta – 10 sztuk

1. Pani HALINA WILCZYŃSKA zamieszkała Wielkie Oczy
2. Pan WALDEMAR ZADWORNY zamieszkały Dachnów
3. Pan TADEUSZ KRZEMIŃSKI zamieszkały Dachnów
4. Pani ANNA LITWIN zamieszkała Lubaczów
5. Pan DARIUSZ NIECKARZ zamieszkały Lubaczów
6. Pani BARBARA BUKSA zamieszkała Wielkie Oczy
7. Pan TOMASZ ZAJĄC zamieszkały Lubaczów
8. Pan TADEUSZ MEŁECH zamieszkały Lubaczów
9. Pani AGNIESZKA NIECKARZ zamieszkała Oleszyce
10. Pan BRONISŁAW WŁADYKA zamieszkały Nowy Dzików

VI nagroda: Deskorolka elektryczna Archos – 5 sztuk

1. Pani EWA WÓJTOWICZ zamieszkała Cewków
2. Pani GRAŻYNA KARAŚ zamieszkała Lubaczów
3. Pani BOŻENA SOŁTYS zamieszkała Cewków
4. Pani LUCYNA SARAMAGA zamieszkała Bihale
5. Pani DANUTA OTULAK zamieszkała Cewków

V nagroda: Rower ROMET Orkan – 5 sztuk

1. Pan JAN MAZUREK zamieszkały Lubaczów
2. Pan JÓZEF MICHALIK zamieszkały Oleszyce
3. Pan HENRYK KOLASA zamieszkały Nowe Brusno
4. Pan WIESŁAW DERBA zamieszkały Korczowa
5. Pan HENRYK KRAWCZYK zamieszkały Tomaszów Lubelski

IV nagroda: Telewizor SAMSUNG 65′ – 2 sztuki

1. Pan KRZYSZTOF ROGOWSKI zamieszkały Mokrzyca
2. Pan JÓZEF BRYK zamieszkały Oleszyce

III nagroda: Motocykl ROMET SCMB 125 – 1 sztuka

1. Pan TOMASZ CZECH zamieszkały Trzciana

II nagroda: Toyota Yaris – 1 sztuka

1. Pani JANINA ŻYŁA zamieszkała Lubaczów

I nagroda: Toyota Auris – 1 sztuka

1. Pan STANISŁAW HORODKO zamieszkały Stare Oleszyce

Zobacz także