Awanse w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

1

W komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu odbywało się uroczyste wręczenie aktów mianowania na stopień kaprala SG. Nowo mianowani funkcjonariusze będą pełnić służbę m.in. w lubaczowskiej placówce.

Fot. BiOSG

Uroczystość odbyła się w poniedziałek (02.09) w asyście sztandaru BiOSG. Komendant oddziału gen. bryg. SG Robert Rogoz w obecności kardy kierowniczej pogratulował absolwentom kursu podoficerskiego pozytywnych wyników w trakcie szkolenia oraz na egzaminach końcowych. Kaprale usłyszeli również życzenia sukcesów, samorealizacji oraz powodzenia w służbie.

Nowo mianowani funkcjonariusze już w najbliższych dniach zostaną skierowani do służby w placówkach SG w Lubaczowie, Korczowej oraz Medyce.

elubaczow.com, BiOSG


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

  1. Moja mama całe życie starała się mnie namówić bym tam poszedł, motywowała mnie nawet tym że przynosiła karteczki z wypłatami strażników.
    Aktualnie cieszy się że tam finalnie nie trafiłem bo okazało się, że źle się tam dzieje a ludzie którzy tam dłużej pracują stają się „psychiczni”, nie wiem do końca o co chodzi z tymi psychicznymi, ale znajomi i rodziny pracujących tam ludzi tak o nich mówią.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here