Zakończyli zbiórkę charytatywną. Mateusz Lorenc pojedzie na turnus rehabilitacyjny

2

Kilkumiesięczna akcja charytatywna prowadzona przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”  zakończyła się sukcesem. Mateusz Lorenc z Horyńca-Zdroju pojedzie na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny.

Podczas piątkowego (30.08) koncertu zespołu 32 BAND połączonego z licytacją zebrano 2 109 zł. Jednak ostateczna kwota to ponad 6 tys. zł, bo zbiórka na turnus rehabilitacyjny dla Mateusza rozpoczęła się 25 maja podczas „Motoserca”. Później, w lipcu SHDK „Ratownik” zachęcało do udziału w akcji „Spacerkiem po zdrowie”. Z każdego wpisowego 10 zł przekazało na rehabilitację chłopaka.

– Chcemy podziękować wszystkim, którzy przekazali fanty do licytacji. Były to: Pani Alicja Wappa, kupony na pizzę i kebab w Bar Smakosz, Zespół Placówek w Lubaczowie, prace przygotowane przez wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, prywatnym osobom, które przekazały fanty, a których wszystkich nie sposób z imienia i nazwiska wymienić, Gwiazdom Artystyczny Zdrój, które przekazały fanty z autografami, Letnisko. W drodze do Radruża, które nas przygarnęło i pomogło zorganizować koncert, Wójtowi Gminy Horyniec-Zdrój za wsparcie finansowe koncertu, Zespołowi 32 BAND za wspaniałą muzykę i dobre serca i wszystkim, których mogliśmy niechcący pominąć. – w imieniu organizatorów wyraża wdzięczność Janusz Rawski.

AH, elubaczow.com

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here