Piłka nożna: Poznaliśmy drużyny drugiej rundy Pucharu Polski

0

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej podał zestawienie par drugiej rundy regionalnych rozgrywek Pucharu Polski. Mecze wyznaczono na pierwszą połowę września. W tym etapie PP wystąpią dwie drużyny z powiatu lubaczowskiego.

Spośród 24 zespołów grających w pierwszej rundzie Pucharu Polski do drugiego etapu awansowało aż dwie drużyny z powiatu lubaczowskiego. Pogoń-Sokół Lubaczów, który w bratobójczej walce zwyciężył ze Zdrojem Horyniec wynikiem 2:0. Bramki zdobyli Przemysław Zygarlicki w 72. minucie oraz Tomasz Sęga w 80. minucie. Kolejnym triumfatorem pierwszej rundy są zawodnicy MKS Roztocze Narol, którzy pokonali w rzutach karnych LKS Start Lisie Jamy.

Już w środę (4.09) o godzinie 16:30 drużyna z Lubaczowa rozegra u siebie mecz z KS Wiązownica. Natomiast Roztocze Narol 11 września zmierzy się na swoim boisku z Sokołem Sieniawa.