Festiwal o wędrowaniu w Cieszanowie

1

Jeszcze nie opadły emocje po CRF, a w Cieszanowie już zapraszają na kolejny Festiwal, który poruszać będzie temat podróży. 7-8 września wystartuje Festiwal o wędrowaniu WĘDROWIEC.

– Kiedy myślisz, że w Cieszanowie w tym roku już nic Cię nie zaskoczy – pojawiamy się my, by wyprowadzić Cię z błędu! Po raz pierwszy (ale nie ostatni) odbędzie się Festiwal Wędrowiec. – zachęcają organizatorzy.

Na scenie wystąpią Sviatyj, Daniel Spaleniak, The Louders, Henry No Hurry, Sasha Boole i Piotr Rogala. W ramach Festiwalu odbędzie się także Przegląd Piosenki Drogi. Uczestnicy przedstawią muzykę turystyczną, poetycką i szantę. Wśród nagród znalazły się sesja fotograficzna, demo i weekend w kompleksie Wędrowiec dla całego zespołu.

Na uczestników czekać będą również spotkania z podróżnikami przy ognisku, plenerowe kino drogi pod gwiazdami, rzemieślnicze piwko i smakowite jedzenie. Ponadto organizatorzy przygotują przestrzeń na jarmark turystyczny. Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoją ofertę mogą zgłaszać swój udział wypełniając formularz na: docs.google.com.

Na festiwal wstęp wolny.

AH, elubaczow.com


1 komentarz

  1. Super fajnie, tylko kiedy będzie jakaś oferta dla nas mieszkańców? CRF biletowane, Folkowisko również, teraz kolejna impreza z biletami. A dla dzieci żadnej oferty w centrum kultury nie ma, 6 czy 7 osób zatrudnionych a nikt z dziećmi nic nie prowadzi. Wypadamy chyba najgorzej w powiecie w tej kwestii. Zastaw się, postaw się, pokaż się – to chyba motto naszych włodarzy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here