Bardzo udana „Wakacjada” w Horyńcu-Zdroju [ZDJĘCIA]

0

Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju nie zapomniał o dzieciach w czasie wakacji. Placówka przygotowała dla najmłodszych szereg atrakcji.

Okres wakacyjny to czas szczególnie bogaty pod względem oferty koncertowo-kulturalnej w gminie Horyniec Zdrój. Korzystają z niej zarówno kuracjusze, jak i mieszkańcy. Tegoroczne wydarzenia i imprezy plenerowe przyciągnęły rekordowe ilości widzów. W tym czasie także dzieci nie mogły narzekać na nudę. Wszystko za sprawą Wakacjady, która organizowana jest od ponad 10 lat. To dwutygodniowe spotkania z najmłodszymi, podczas których dzieci mogą się bawić, tworzyć i wspólnie w miłej atmosferze spędzać czas. Animatorzy zatrudnieni przy GOK-u dbają o to aby zaskakiwać najmłodszych nowymi pomysłami na ciekawe zajęcia. 

Ilość uczestników potwierdza, że zajęcia cieszą się dużą popularnością, a uśmiechnięte twarze świadczą o dużej satysfakcji. W tym roku dzieci m.in. uczyły się kreatywnego wykorzystania mopa na piórniki, pokrowce na telefony i inne rzeczy. Pracowały nad robieniem piniat, tworzyły swoje odbicia w skali 1:1, tworzyły nietypowe ramki na zdjęcia, wspólnie bawiły się na trawie, skorzystały również z tegorocznych upałów podczas bitwy balonowej. Całość zakończyło testowanie świeżo otwartego placu zabaw w Radrużu, gdzie odbyło się również pożegnalne ognisko – podsumowują w Gminny Ośrodku Kultury.

Wrzesień to okres powrotu do szkoły oraz czas kiedy w GOK-u na nowo ruszają regularne zajęcia. Wśród nich warsztaty taneczne i teatralne, lekcje śpiewu czy nauki języka angielskiego.

Galeria zdjęć, fot. Krystian Kłysewicz.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here