Zmiana na stanowisku dyrektora Powiatowego Centrum Kultury

4

Z ostatnim dniem sierpnia Mariusz Frant przestanie być dyrektorem Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie. Taką decyzję podjął Zarząd Powiatu Lubaczowskiego, który powołał także nowego dyrektora.

Decyzję o odwołaniu Mariusza Franta ze stanowiska dyrektora Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie Zarząd Powiatu Lubaczowskiego podjął w poniedziałek (26.08). Jak tłumaczył podczas sesji Rady Powiatu Lubaczowskiego starosta Zenon Swatek, decyzja ta jest wynikiem pisemnej prośby samego zainteresowanego, związanej z faktem, iż wygrał on konkurs na stanowisko naczelnika Wydziału Promocji lubaczowskiego starostwa.

Tego samego dnia Zarząd Powiatu powołał na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie Piotra Zubowskiego na okres 7 lat. Nowy dyrektor pracę rozpocznie od dnia 01 września.


4 komentarze

  1. Ostatnie roszady w starostwie to czysta kpina, niepojęte jest przyjęcie na stanowisko naczelnika wydziału promocji człowieka który przez ostatnie lata próżnował na stanowisku dyrektora PCK – jak powtarzam jak to możliwe że akurat ta kandydatura okazała się najlepsza na najważniejszym stanowisku w powiecie?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here