Otwarte warsztaty robotyki ze Spice Gears Academy w Lubaczowie

0

Spice Gears Academy Podkarpackie serdecznie zaprasza na otwarte warsztaty robotyki w Lubaczowie, które odbędą się w środę 28.08.2019 r. o godz. 17:00 na małej sali gimnastycznej SP 2 w Lubaczowie, ul. Słowackiego 9.

Zapisz się już dziś przez formularz zapisowy na stronie internetowej www.sgacademy.pl wybierając oddział w Lubaczowie.

Liczba miejsc mocno ograniczona.

SPICE GEARS – TEAM 5883

Spice Gears to pierwsza w Polsce drużyna FIRST Robotics Competition stworzona w 2015 roku w Kraśniku. Młodzi ludzie, których połączyły szerokie zainteresowania mechaniką, elektroniką, informatyką, programowaniem oraz robotyką. Zaangażowanie i ambicja, z jaką podchodzą do zadań, sprawiają, że są pionierami młodzieżowej robotyki w Europie Środkowo-Wchodniej. Drużyna ta wielokrotnie udowodniła, że potrafi wygrywać z najlepszymi zespołami z całego świata. Od teraz Twoje dziecko może stać się jej częścią.

ROBOTYKA TO PRZYSZŁOŚĆ!

Robotyka to przyszłość dla Twojego dziecka, a naszą misją jest przekazanie idei STEAM łączącej w sobie naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Tylko spójne połączenie tych dziedzin pozwala dzieciom i młodzieży znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach i wyzwalać efekt wyjątkowej synergii.

Nasi absolwenci już czerpią z tego korzyści współpracując m.in. z największą firmą informatyczną w Polsce Asseco, a na świecie pierwsi absolwenci programu FIRST pracują dla takich gigantów jak Google czy NASA. Nasi absolwenci tworzą również koła naukowe w najlepszych uczelniach w całej Polsce. Zacznij od LEGO i dobrej zabawy!

NAJWAŻNIEJSZE UMIEJĘTNOŚCI JAKIE ZDOBYWAJĄ UCZESTNICY PROGRAMU FIRST W SPICE GEARS ACADEMY

* kreatywność
* współpraca w grupie
* logiczne myślenie
* innowacyjność
* komunikatywność
* życzliwość i pozytywne nastawienie do innych
* doskonałe zarządzanie czasem

Zgłoś się już dzisiaj na pierwsze bezpłatne zajęcia! Liczba miejsc ze względu na jakość mocno ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

tel. 609 007 299

email: podkarpackie@sgacademy.pl

Więcej na stronie https://www.sgacademy.pl oraz na https://www.facebook.com/sgapodkarpackie/.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here