10 lat Cieszanów Rock Festiwal [NASZA FOTORELACJA]

0

Tegoroczny Cieszanów Rock Festiwal był wyjątkowy. Była to dziesiąta edycja i jak na okrągłą rocznicę przystało było radośnie i hucznie. Pojawiły się topowe zespoły, były podziękowania dla przyjaciół CRF (również dla naszej redakcji) i pojawił się niezwykły gość – Jurek Owsiak.

Lista zespołów CRF 2019 była imponująca. Na głównej scenie zagrały: Samaya, Koniec Świata, Łydka Grubasa, Kat&Roman Kostrzewski, KSU, Lao Che, Acid Drinkers, Klaustrofobia, Exact Division, Armia, Dezerter, Luxtorpeda, Pidżama Porno Dubioza Kolektiv i Vader.

Na scenie alternatywnej grały: Skampararas, Woda Ski Bla, Siq, Czarny Ziutek z Killerami, Inkwizycja, Hańba!, Cyrk Deriglasoff, El Dupa Unkaziked, Free Trip, Koniec Listopada, Dream Atlas, Ankh, Arek Jakubik Solo, The Freuders, Stonage Full Of Sun, Sekcja, Snowblind, Whisky Baron.

Trzy dni festiwalowe wypełnione były nie tylko muzyką, ale i warsztatami oraz spotkaniami w strefie City NGO.

Szczególny moment miał miejsce w sobotę. Najpierw po koncercie Luxtorpedy świętowano 10-lecie Festiwalu. Na scenie pojawił się tort, a burmistrz Cieszanowa Zdzisław Zadworny podziękował zaangażowanym od początku w organizację CRF i przyjaciołom. Podziękowanie odebrała również nasza redakcja.

Podczas koncertu gwiazdy wieczoru miało miejsce jeszcze jedno wyjątkowe wydarzenie. CRF odwiedził Jurek Owsiak i z jego rąk Dubioza Kolektiv odebrała „Złotego Bączka” za rok 2018. Dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w swoim wpisie na FB bardzo ciepło wypowiedział się na temat Cieszanów Rock Festiwalu.

Przedstawiamy obszerną fotorelację z Festiwalu.

fot. Mariusz Pajączkowski


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here