Zakończenie Art Festiwalu na wesoło

2

Mistrz Mowy Polskiej, artysta multimedialny, kabaretowy i konferansjer – Artur Andrus pojawi się w Horyńcu-Zdroju. W niedzielę (18.08) o godz. 20:30 w Amfiteatrze jego występ zakończy trwający od lipca Art Festiwal.

fot. fb.com/AndrusArtur

Artura Andrusa znamy też jako dziennikarza, prezentera telewizyjnego i radiowego, aktora, pisarza, poetę, autora tekstów piosenek i piosenkarza. Artur Andrus to artysta wszechstronny. Można go nie tylko usłyszeć w radiu i na płytach, zobaczyć na scenie i w telewizji, ale też przeczytać. Pisze wiersze, felietony i teksty piosenek dla innych artystów kabaretowych. Jego koncerty cieszą się dużą popularnością, a krążki sprzedają się w rekordowych ilościach.  

Ostatni niedzielny występ Artura Andrusa w ramach Art Festiwalu w Horyńcu-Zdroju poprzedzi spotkanie Kamila Sipowicza, który w Letnisku o godz. 17:00 zaprezentuje tom poezji „Świder Metafizyczny”. Nieco wcześniej, bo w piątek (16.08) o godz. 19:00 zobaczyć będzie można premierę sztuki Jarosława Mikołajewskiego – spektakl „Mikołajska 23” w reżyserii Mateusza Bednarkiewicza.

AH, elubaczow.com

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here