W bloku przy ul. Mickiewicza 15 w Lubaczowie powstaną łazienki

1

Mieszkańcy bloku socjalnego przy ul. Mickiewicza 15 w Lubaczowie będą mieć pomieszczenia sanitarne w swoich mieszkaniach, a nie jak dotychczas na korytarzu. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie ogłosił przetarg na budowę łazienek.

O trudnej sytuacji mieszkańców tego bloku pisaliśmy w czerwcu, kiedy sprawą zainteresowała się Marta Terlikowska, dziennikarka programu Interwencja. Teraz MZGKiM ogłosił przetarg na „Wykonanie instalacji wodno–kanalizacyjnej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Mickiewicza 15 w Lubaczowie”.

Zadanie polegać będzie m.in. na przebudowie lokali i wydzieleniu 12 łazienek. Wyburzonych zostanie część ścian i zdemontowana dotychczasowa armatura łazienkowa, glazura i terakota. Prace obejmą także przebudowę instalacji wod. – kan. i elektrycznej oraz montaż wodomierzy, umywalek, ustępów z płuczką typu „kompakt”, kabin natryskowych z brodzikiem, elektrycznych podgrzewaczy wody, opraw oświetleniowych. Roboty powinny zakończyć się do 15 października 2019 r.

Firmy, które chciałyby podjąć się zadania, swoje oferty mogą składać do 29 sierpnia do MZGKiM (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 31, Lubaczów, pok. Nr 8).

Więcej informacji o przetargu znaleźć można w ogłoszeniu na stronie MZGKiM.

AH, elubaczow.com


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here