W Cieszanowie odbędzie się Przegląd Piosenki Drogi

2

Po raz pierwszy w Cieszanowie wystartuje Festiwal o wędrowaniu WĘDROWIEC. W jego ramach odbędzie się m.in. Przegląd Piosenki Drogi. Organizatorzy właśnie przyjmują zgłoszenia uczestników. Lista otwarta jest do 20 sierpnia.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay.com

Przegląd Piosenki Drogi zaprezentuje nam muzykę turystyczną, poetycką i szantę. 7 września w godzinach 9:00 – 14:00 w kompleksie Wędrowiec w Cieszanowie, na scenie wystąpi dziewięciu wykonawców, którzy przejdą wcześniejsze eliminacje. Każdy zespół na prezentacje będzie miał 30 minut.

Jest o co powalczyć, bo laureaci nie tylko zagrają w koncercie wieczornym przed gwiazdą festiwalu i otrzymają statuetki i dyplomy. Wśród nagród są sesje fotograficzne, demo i weekend w kompleksie Wędrowiec w Cieszanowie dla całego zespołu.

Do udziału w Przeglądzie zgłaszać się można do 20 sierpnia mailowo na [email protected] z dopiskiem „Wędrowanie Przegląd”, albo na adres Fundacja Q (Rozalin 36, 39 – 460 Nowa Dęba) lub za pośrednictwem wydarzenia na Facebook’u. Organizatorom dostarczyć trzeba minimum 3 nagrania, opis piosenek (autorzy tekstów i muzyki), rajder zespołu i link do nagrania koncertowego.
Na festiwalowej scenie pojawią się nie tylko uczestnicy Przeglądu. Od godz. 15:00 wystąpią dla nas także Sviatyj, The Louders, Henry No Hurry, Sasha Boole, Piotr Rogala.

Koncerty będą jednak tylko jedną z atrakcji całego festiwalu, bo na miejscu odbędą się spotkania podróżnicze, projekcie filmowe, jarmark produktów turystycznych, wystawa fotografii i inne atrakcje.

AH, elubaczow.com


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here