Bogata oferta zabiegów w Centrum Medycznym Kormed

0

Centrum Medyczne Kormed mieszczące się przy ulicy Kościuszki 141/7 w Lubaczowie w trosce o zdrowie pacjentów oferuje bardzo bogatą ofertę zabiegów. Szerokie spektrum leczenia pozwala zapewnić optymalną opiekę zarówno w stanach ostrych jak i schorzeniach przewlekłych.

Uporczywe bóle, choroba zwyrodnieniowa, zmiany przeciążeniowe czy urazy sportowe – kto z nas nie doświadczył choćby jednej z tych dolegliwości? Te przypadłości naprawdę potrafią uprzykrzyć życie. Często wspomagamy się wówczas lekami przeciwbólowymi, ale ten rodzaj leczenia skutkuje bólami żołądka, uszkodzeniem wątroby czy nerek. Poza tym nie likwiduje przyczyny. Najlepszym wyjściem z sytuacji jest najczęściej skuteczna fizjoterapia. Z takich profesjonalnych zabiegów, które pozwolą przywrócić sprawność fizyczną, skorzystać można w Centrum Medycznym Kormed w Lubaczowie, gdzie w powrocie do zdrowia pomaga wykwalifikowana kadra korzystająca i szeroki asortyment nowoczesnego sprzętu.

W Centrum oferowane są zabiegi z zakresu ultradźwięków, magnetoterapii, laseroterapii punktowej, kinezyterapii czy z wykorzystaniem lampy Sollux, fali uderzeniowej, prądów tens, diadynamicznych oraz Traberta. Ponadto wykonuje się jonoforezę i krioterapię miejscową ciekłym azotem.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 16 632 03 10.

Galeria zdjęć.

Materiał partnerski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.