Starostwo Powiatowe w Lubaczowie będzie miało Wydział Promocji

19

W Starostwie Powiatowym w Lubaczowie powstanie Wydział Promocji. Ogłoszono nabór na trzy wolne stanowiska – kierownika, inspektora i podinspektora, którzy będą tworzyć ten dział.

Do zadań Wydziału należeć będzie m.in. promowanie potencjału społecznego, gospodarczego, kulturalnego i turystycznego powiatu, organizowanie działań związanych z promocją regionu, przygotowywanie materiałów promocyjno-informacyjnych, nadzorowanie prowadzenia strony internetowej Starostwa czy podtrzymywanie kontaktu z mediami. Komórka będzie także przygotowywać wnioski o wsparcie finansowe z programów pomocowych, w tym z Unii Europejskiej dla działań pozainwestycyjnych, a także prowadzić działania związane z przyznawaniem organizacjom pozarządowym dotacji na realizacje zadań publicznych.

Kandydaci spełnić muszą wymagania niezbędne. Ich spis zamieszczony został w ogłoszeniu o naborze. Dziś i jutro mija termin składania dokumentów. Po ich zweryfikowaniu, aspiranci spełniający wymagania formalne uporać będą musieli się z testem. Po nim zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

AH, elubaczow.com


19 komentarze

 1. Co można promować w tym powiecie jednym z najbiedniejszych w kraju. Otwierana jest kolejna nikomu niepotrzebna komórka, a tymczasem jak wieść gminna niesie szykowana jest likwidacja oddziału ginekologicznego – położniczego w lubaczowskim szpitalu. Po co promować region , w którym większość społeczeństwa, które stanowią kobiety nie mają dostępu do tak podstawowych dla nich świadczeń medycznych i będą zmuszone poszukiwać pomocy w ościennych powiatach. Czy ktoś zajmie sie w końcu ta kwestią!!!

  • A WIESZ DLACZEGO BĘDĄ LIKWIDOWAĆ ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNY , JAK NIE TO CI POWIEM BO KOBIETY Z NASZEGO POWIATU ZAMIAST RODZIĆ W LUBACZOWSKIM SZPITALU WOLĄ JECHAC DO PRO FAMILI W RZESZOWIE I DZIĘKI TEMU NAS ODZIAŁ STAJE SIĘ NIE RENTOWNY MIMO, ŻE WARUNKI I LEKARZY NA TYM ODDZIALE MAMY CAŁKIEM NIEZŁYCH CZEGO NIE MOZNA POWIEDZIEC NP. O ODDZIALE WEWNETRZNYM

   • Zgadam się, zapewne wiele młodych matek poszukuje warunków i scen porodu jak z amerykańskich filmów, udając sie do Rzeszowa na rozwiązanie, przekonując sie też zapewne że i tak musiały same urodzić, bo nawet najlepsze warunki i lekarze nie zastąpią kobiety w tym wysiłku jaki musi ponieść podczas porodu. Ten argument nie może być jednak koronnym jesli chodzi o likwidację tak istotnego oddziału zajmującego się przecież wieloma innymi schorzeniami itd. Mam wrażenie że powoli powiat obrabiany jest z wszystkich podstawowych instytucji służących społeczeństwu, zastepuje się je wytworami w stylu nowy MDK, basen i pewnie jeszcze parę innych podobnych inwestycji, nikt nie zauważa, że w tym regionie potrzebne są najpierw miejsca pracy chociażby. Władze za wszelką cenę przyciągają obywateli do organizowanych przez siebie nazwijmy to „igrzysk”, próbując stłamsić potrzebę „chleba”, pod którą kryje się potrzeby egzystencjalne. Temat rzeka, który nigdy się nie wyczerpie, zapene za kilka lat wszyscy to zauważą jak obudza się już z „ręką w nocniku”. To według mnie kolejny etap pobłębiania się biedy w Lubaczowie, bogatsi pojadą gdzie zechca się leczyć a ci mniej zamożni będą odsyłani do gorszych ośrodków…..

    • Możesz wyjaśnić co ma nowy MDK czy basen, budowane przez miasto wspólnego ze szpitalem zarządzanym przez powiat? Czym jeszcze wesprzesz swoją „teorię”? Festiwalem kresów, chodnikami w Narolu czy szkołą w Wielkich Oczach? Nie ośmieszaj się.

   • Jakież to typowe dla zdeterminowanych propagandziarzy! „nie wiesz? – no to ci powiem” – i jedzie ze swoją magnetyczną propagandą…. wielką czcionką, jeszcze ciepłą, obliczoną na ukryty cel! Ale gawiedzi o nim przecież nie powie. W życiu! To wbrew interesom.. Piasek nie musi wiedzieć kto po nim drepce 😉 pravda kolectiv?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here