Wypadek na drodze z Lubaczowa do Dachnowa. Droga była nieprzejezdna

4

Około godz. 3:00 na trasie Lubaczów – Dachnów doszło do wypadku. Droga w tym miejscu przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy.

Fot. Archiwum

Dziś (29.07) w nocy na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 866 Lubaczów – Dachnów z drogą relacji Futory – Załuże doszło do wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, w wyniku czego jedna osoba została ranna. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letnia kierująca samochodem osobowym marki Mazda, jadąc od strony Futor, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 23-letniemu mężczyźnie, który jechał drogą wojewódzką numer 866 na trasie Lubaczów – Dachnów, w wyniku czego doszło do zderzenia tych dwóch samochodów informuje młodszy aspirant Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

W wyniku zdarzenia 23-letni mężczyzna doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Dopiero po godz. 7:00 droga była przejezdna.

4 komentarze

  1. Jak można być takim jeźdźcem bez głowy, gdzie ta dziewczyna patrzyła i o czym myślała , że nie zauważyła znaku ustąp pierwszeństwa przejazdu wjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem. Ludzie włączcie myślenie i wyobraźnie bo pozabijacie siebie i innych!!!!!!!!

  2. A to co?? kolejna próba programowania podprgowego „lokalnej gawiedzi”?
    Bo przecież nie normalna reakcja na wypadek drogowy!
    Mają się pozabijać???
    A to „prawo skręt” to bieżący krypto komunikat dla swoich? 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here