Ślub i wesele to bez wątpienia jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w życiu. Młode pary starają się zapewnić różne atrakcje dla gości, oprawiając uroczyście nie tylko zaślubiny, ale także zabawę weselną. Jeśli szukasz nowych i nieszablonowych rozwiązań, pomyśl o… sztucznych ogniach. Goście nieprędko zobaczą taką atrakcję na innym weselu!

Pokazy fajerwerków na wesela – jak zorganizować swoje prywatne show?

Pokazy fajerwerków zawsze kojarzą się z doniosłą chwilą, pełną radości i emocji. Najczęściej stanowią główną atrakcję każdej imprezy, na której się pojawią!

Jeszcze jakiś czas temu pokazy pirotechniczne organizowane były w zasadzie tylko przy okazji imprez miejskich i koncertów. Dziś na szczęście taką atrakcję można zorganizować również na prywatnej imprezie – także na weselu. Fajerwerki podczas krojenia tortu, składania życzeń czy oczepin? Jak najbardziej!

Trzeba jednak pamiętać o tym, że organizowanie wystrzału fajerwerków na własną rękę (poza nocą sylwestrową) jest zabronione, a za złamanie tego zakazu grożą surowe kary. Jak więc zapewnić sobie tą atrakcję? Wystarczy nawiązanie współpracy z profesjonalną firmą organizującą pokazy fajerwerków (na wesela i każdą inną okazję!)

Pokazy pirotechniczne na weselach od PyroTech – nowa atrakcja weselna!

PyroTech to zespół specjalistów z dziedziny pirotechniki, w tym informatyków i logistyków. Organizowaniem profesjonalnych i niepowtarzalnych pokazów pirotechnicznych zajmują się już od wielu lat.

Pokaz fajerwerków na weselu organizowany przez PyroTech to coś więcej, niż zwykły pokaz pirotechniczny. To prawdziwa sztuka, misternie zaplanowana w każdym calu. Wybór pakietów jest bardzo szeroki – firma oferuje między innymi pokaz pirotechniczny synchronizowany z muzyką czy pyromusicale.

Marzysz o nieszablonowej atrakcji weselnej, która przyćmi wszystkie inne i długo nie znajdzie godnego następcy? Pokaz fajerwerków na weselu i wystrzał w nocne niebo na przykład czerwonego serca utworzonego z petard to show, którego nie zobaczysz nigdzie indziej. Goście jeszcze długo będą mówić tylko o tym!

Organizator oferuje pakiet fajerwerków do samodzielnego odpalenia, bądź pełną obsługę pokazu. W obu przypadkach zajmuje się dopilnowaniem wszystkich formalności niezbędnych do przeprowadzenia legalnego, bezpiecznego pokazu.

Zdaj się na zamiłowanie i doświadczenie załogi PyroTech, która zawsze owocuje prawdziwą, podniebną sztuką. To będzie… wystrzałowe, wyjątkowe i niepowtarzalne wesele!

Źródło: https://pyro-tech.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here