Fot. Archiwum.

Policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali pirata drogowego, który pędził w terenie zabudowanym 132 km/h. Mężczyzna stracił już prawo jazdy na trzy miesiące.

Fot. Archiwum.

Lubaczowscy policjanci zatrzymali w ostatnim czasie trzech kierowców, których nieodpowiedzialne zachowanie sprawiło, że stracili prawo jazdy. Pierwszy z nich podróżował volkswagenem w piątek (12.07) rano przez Dachnów (gm. Cieszanów). 39-letni obywatel Ukrainy jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 103 km/h przekraczając dozwoloną prędkość o 53 km/ h. Kierowca stracił prawo jazdy.

Natomiast w niedzielę (14.07) po godz. 7 w Zalesiu (gm. Oleszyce), funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę nissana, który jechał 132 km/h przekraczając prędkość w obszarze zabudowanym aż o 82 km/h. 38-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego również stracił prawo jazdy.

Z kolei przyczyną utraty uprawnień przez kierowcę volkswagena było nieprzestrzeganie przepisów dotyczących ograniczenia przewozu osób. 37-letni obywatel Ukrainy przewoził o dwie osoby więcej niż liczba miejsc określona w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Również i ten kierowca pożegnał się z prawem jazdy na trzy miesiące.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here