Łukasz Rydzik z Oleszyc koordynatorem Wiosny w naszym okręgu

2

Pochodzący z Oleszyc Łukasz Rydzik został koordynatorem podkarpackich struktur partii Wiosna do wyborów parlamentarnych w okręgu przemysko-krośnieńskim. Informacje przedstawiono podczas konferencji prasowej na rzeszowskim Rynku.

Łukasz Rydzik, na zdjęciu drugi od lewej.

Struktury podkarpackiej Wiosny Roberta Biedronia znajdują się obecnie w fazie zmian, mających przygotować partię do jesiennych wyborów. Wyznaczyliśmy nowych koordynatorów okręgowych, trwają prace nad programem, listami oraz organizacją sztabów. Oczywiście na szczeblu centralnym rozmawiamy z innymi partiami na temat możliwych koalicji, ale nie wykluczamy samodzielnego startu – mówili przedstawiciele Wiosny.

W okręgu krośnieńsko-przemyskim okręgu wyborczym nr 22 za działania Wiosny będzie odpowiadał Łukasz Rydzik, który pochodzi z Oleszyc. Jest on absolwentem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Europejskiej Akademii Dyplomacji. To wieloletni pracownik sektora bankowego, pełniący społecznie funkcję przedstawiciela pracowników jednego z banków. Jest propagatorem zdrowego trybu życia, zrównoważonego rozwoju i racjonalnego zużycia zasobów. Jest również inicjatorem oraz koordynatorem EkoWiosny – projektu w ramach Wiosny Roberta Biedronia promującego troskę o środowisko i odpowiedzialność za klimat.


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here