Zacznij Jogę w wakacje!

0

Masz ochotę na jogę, ale właściwie nie wiesz od czego zacząć? Zrób pierwszy krok i przyjdź na zajęcia. W świat ćwiczeń wpływających pozytywnie na nasze ciało, umysł i emocje wprowadzi Cię doświadczona trenerka Patrycja.

Zdjęcie ilustracyjne.

Czy zdarzyło Ci się natrafić już wcześniej na informację dotyczące jogi? Pewnie tak! Co więcej – z dużym prawdopodobieństwem niejednokrotnie, gdyż tę wschodnią praktykę pokochała cała Polska. W większych aglomeracjach znajdziemy z łatwością od kilku do kilkunastu szkół jogi. Tym bardziej cieszy fakt, że również w Lubaczowie odbywają się takie zajęcia. W każdy wtorek, czwartek i sobotę mamy możliwość praktyki pod okiem Patrycji – joginki z wieloletnim doświadczeniem, które nabywała m. in. w samych Indiach – kolebce tej dyscypliny.

Czym właściwie jest joga?

Joga to system ćwiczeń obejmujący pracę z ciałem, oddechem oraz umysłem. Poprzez ćwiczenia fizyczne – asany – budujemy wytrwałość, siłę oraz elastyczność. Pomaga w osiągnięciu poczucia równowagi wewnętrznej, witalność i głębokiej regeneracji. Wspomaga koncentrację, podnosi wydolność organizmu oraz spala kalorie.

Zainteresowani?

W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na zajęcia, które odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie (hala dawnego gimnazjum, wejście od strony boiska), w każdy wtorek i czwartek o godz. 18:00 oraz w soboty o godz. 9:00.

Materiał partnera