Urząd Skarbowy w Lubaczowie „Przyjazny Przedsiębiorcy” – po raz piąty

0

Po raz piąty Urząd Skarbowy w Lubaczowie może szczycić się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Na Podkarpaciu tym mianem może jeszcze posługiwać się placówka z Dębicy i Ustrzyk Dolnych.

Przedsiębiorcy już po raz 17. wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe, oceniając  jakość obsługi, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. W tegorocznej edycji wyróżniono 65 urzędów skarbowych z całej Polski. Wśród nich znalazła się lubaczowska placówka, która przez rok może posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

W czasie finałowej gali, która odbyła się w Business Centre Club końcem czerwca br., wiceminister finansów, Szef Krajowej Administracji Skarbowej Piotr Walczak, gratulując nagrodzonym, podkreślił znaczenie dobrych relacji pomiędzy administracją skarbową i przedsiębiorcami a także rangę konkursu.

– Korelacja administracji skarbowej i biznesu musi się opierać na wzajemnym zaufaniu, na wypracowaniu metod współpracy, które będą korzystne dla obu stron. Nagroda „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” jest niezwykle ważna, ponieważ jest transparentna. Jest nadawana przez przedsiębiorców – naszych szczególnych partnerów, którzy pomagają nam w usprawnianiu administracji skarbowej. – powiedział.

Z kolei Szef KAS zaznaczył, że celem KAS jest wspólny sukces – administracji skarbowej i wszystkich legalnie działających przedsiębiorców.

– Aby go osiągnąć, będziemy dążyć do ciągłej poprawy jakości obsługi podatników i kontynuować budowę partnerskich relacji z  biznesem. Relacji opartych na zaufaniu i  wsparciu w wykonywaniu obowiązków podatkowych. Deklarujemy otwartość i pomoc dla uczciwych firm oraz nieustanne dążenie do podnoszenia poziomu ochrony zasad konkurencji i wolności gospodarczej. – dodał.

Gratulacje wyróżnionym urzędom przekazał także Prezes Business Centre Club Marek Goliszewski.

Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, a jego celem jest  promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

AH, elubaczow.com, inf. nadesłana


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here